OSIEDLE WIOSENNE

Osiedle Wiosenne – inwestycja zrealizowana przez firmę S-DOM Sp. z o.o. – usytuowane jest w uroczej miejscowości Kiełczów na północny-wschód od centrum Wrocławia. Osiedle obejmuje kompleks domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Deweloper zrealizował w sumie 44 lokale mieszkalne.

W projekcie osiedla uwzględniono zróżnicowane potrzeby mieszkaniowe nabywców -wybudowano lokale w czterech wersjach projektowych o powierzchni użytkowej od 98,50 do 131, 10 m².

W samym Kiełczowie znajduje się szkoła podstawowa, dwa przedszkola, ośrodek zdrowia, apteka oraz liczne sklepy spożywcze i wielobranżowe. Miejscowość oferuje również doskonałe możliwości na spędzenie wolnego czasu na łonie natury, znajdują się w niej bowiem dwa prężnie działające ośrodki - "Sielska Zagroda" z mini zoo, stawem, placem zabaw dla dzieci, jak również gospodą i hotelem oraz "Słoneczna Plaża" z kąpieliskiem i placem zabaw.

Ponadto Kiełczów zachwyca pięknym krajobrazem - okoliczne lasy i łąki dają możliwość relaksu i rozkoszowania się ciszą i spokojem, a bliskość terenów rekreacyjnych pozwala na uprawianie różnych form aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

ZAPRASZAMY do galerii, w której dostępne są zdjęcia inwestycji.

 
Facebook