Strona główna
Dom
Tutaj jesteś

Jak wybrać projekt domu piętrowego?

6 grudnia 2020


Z całą pewnością można stwierdzić, że wybór odpowiedniego projektu jest bardzo istotną kwestią podczas budowy domu. Wybór projektu ma przede wszystkim wpływ na sposób funkcjonowania domowników w danym obiekcie, dlatego warto na niego zwrócić szczególną uwagę. Wiele osób zastanawia się, jak wybrać projekt domu piętrowego. Nie jest to proste zadanie, dlatego warto poznać pewne szczegóły odnośnie niego.

Willa Miranda

Projekty domów piętrowych obejmują między innymi taki obiekt mieszkalny jak „Willa Miranda”. Bardzo efektownie się on prezentuje, dlatego na pewno wiele osób zdecyduje się na budowę tego rodzaju domu. Można w nim znaleźć aż pięć pokoi, kuchnię, dwie łazienki, a także toaletę, kotłownię, pralnię, garderoby oraz kominek. Całość położona jest na powierzchni, która liczy około sto pięćdziesiąt metrów kwadratowych. Oprócz tego w obiekcie można znaleźć poddasze użytkowe i garaż o charakterze dwustanowiskowym.

Willa Luna

Kolejnym fantastycznym projektem domu piętrowego z całą pewnością będzie taki budynek jak „Willa Luna”. Jego powierzchnia wynosi około sto dziewięćdziesiąt metrów kwadratowych oraz można w nim znaleźć takie pomieszczenia jak sześć pokoi, kuchnia, trzy łazienki, a także spiżarnia, kotłownia, garderoby oraz kominek. Dodatkowo w bryle budynku znajduje się również garaż, który bez większych problemów pomieści dwa samochody. Dom tego rodzaju polecany jest przede wszystkim dla większej rodziny, ale nie tylko.

Willa Julia

Wśród różnych projektów domów nowoczesnych można również wymienić taki obiekt jak „Willa Julia”. Prezentuje się on w bardzo korzystny sposób, dlatego też ten projekt jest bardzo chętnie wybierany przez wiele osób. W domu znajduje się aż sześć pokoi, jedna kuchnia, dwie łazienki, a także spiżarnia i kominek. Dom posiada fantastyczne przeszklenia, co sprawia, że prezentuje się w bardzo nowoczesny sposób. Jego powierzchnia wynosi około sto trzydzieści metrów kwadratowych.

Willa Eliza

Idealnym projektem domu piętrowego dla wielu osób będzie również taki budynek jak „Willa Eliza”. Jego powierzchnia liczy około sto siedemdziesiąt metrów kwadratowych oraz można w nim znaleźć sześć pokoi, jedną kuchnię, trzy łazienki, a także takie pomieszczenia jak spiżarnia, kotłownia, pralnia, garderoby oraz kominek. Dodatkowo w bryle budynku znajduje się garaż na dwa samochody, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla wszystkich zmotoryzowanych osób. Warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jeśli poszukuje się nowoczesnego domu, który bardzo dobrze się prezentuje.

Jak docieplić poddasze

Redakcja sdom.pl

Sdom.pl to nowoczesny blog budowlany, na którym znajdziesz ciekawe poradniki i felietony dotyczące budowy oraz wystroju własnego domu. Nasza redakcja dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte w artykułach zawsze były aktualne i rzetelne.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Czy można myć elewację ciśnieniowo
Co to są bloczki silikatowe
jak wybrać projekt domu

Jesteś zainteresowany reklamą?