sdom.pl

Remont, Aranżacja, Budowa – Blog Budowlany

Nieruchomości

Najbardziej popularne projekty domów z kosztorysem

W ostatnich latach coraz więcej osób decyduje się na budowę własnego domu, ponieważ jest to bardzo korzystne rozwiązanie. W obecnych czasach w sprzedaży można znaleźć bardzo wiele gotowych projektów domów, które uwzględniają w swoim składzie także kosztorysy. Warto dowiedzieć się nieco więcej na ten temat.

Dom w zielistkach

Projekty domów z kosztorysem obejmują między innymi taką inwestycję jak „Dom w zielistkach”. Jest to projekt domu jednorodzinnego wraz z poddaszem. Całkowita powierzchnia domu wynosi około sto dziesięć metrów kwadratowych. Stan surowy otwarty można uzyskać już za kwotę sto dwadzieścia sześć tysięcy, co jest bardzo korzystnym rozwiązaniem dla wielu osób. W składzie projektu tego domu można znaleźć bardzo dokładny kosztorys, który będzie uwzględniał wszystkie niezbędne elementy. Projektowany dom posiada pięć pokoi, a także kuchnię, dwie łazienki, kotłownię oraz garderoby.

Dom w aurorach

Kolejnym fantastycznym projektem domu, który występuje wraz z kosztorysem jest „Dom w aurorach”. Jest to dom o charakterze jednorodzinnym, który dodatkowo posiada poddasze użytkowe. Jego powierzchnia wynosi około sto trzydzieści metrów kwadratowych. Natomiast koszt budowy stanu surowego zamkniętego wynosi około dwieście dwanaście tysięcy. Dom tego rodzaju posiada również jednostanowiskowy garaż, co będzie bardzo dobrym rozwiązaniem dla wszystkich osób posiadających samochód.

Dom w jabłonkach

Wśród różnego rodzaju projektów domów wraz z kosztorysem można również wymienić taki projekt jak „Dom w jabłonkach”. Tego rodzaju obiekt mieszkalny posiada powierzchnię około stu trzydziestu metrów kwadratowych. Projekt domu uwzględnia pięć pokoi, kuchnię, dwie łazienki, spiżarnię, kotłownię, pralnię, garderoby, a także pomieszczenie gospodarcze oraz kominek. Koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego będzie wynosił około sto dziewięćdziesiąt tysięcy. Projekt domu uwzględnia wszystkie niezbędne koszty, które należy ponieść podczas budowy tego rodzaju lokalu.

Dom w kostrzewach

Kolejnym projektem domu z kosztorysem z całą pewnością będzie „Dom w kostrzewach”. Budynek posiada powierzchnię około dziewięćdziesięciu pięciu metrów kwadratowych. W jego obrębie można znaleźć cztery pokoje, kuchnie, łazienkę, toaletę, kotłownię, a także garderoby oraz kominek. Koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego wynosi około sto sześćdziesiąt pięć tysięcy i jest to bardzo korzystne rozwiązanie dla wielu osób, które pragną zamieszkać w domu jednorodzinnym. Warto się nad nim zastanowić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *